SEKna akord

Od czerwca 2017 ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka zbiory truskawek

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa

Oferta zatrudnienia na plantacji truskawek dla osób bez znajomości języka. Praca w Szwecji od czerwca 2017 przy zbiorach na akord z zakwaterowaniem oferowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: południowa Szwecja

Start: od czerwca 2017

Wynagrodzenie: stawka akordowa, 2,40 SEK netto za litr

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie truskawek na plantacji

Wymagania:

  • preferowane są kobiety powyżej 25 lat
  • bezwzględny brak nałogów
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie doświadczenia przy zbiorach truskawek
  • dyspozycyjność od czerwca
  • mile widziana umiejętność prowadzenia traktora

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie do końca lipca z możliwością dłużej pracy w innych lokalizacjach
  • zamieszkanie w domkach lub na kempingu dla 4-8 osób z dostępem do kuchni, toalet i pryszniców za 35 SEK dziennie
  • możliwość wypożyczenia roweru lu zapewniony dojazd do pracy
  • dobre zarobki – stawka akordowa przy zbiorach oraz 50-60 SEK/h netto przy innych pracach
  • zatrudnienie również dla par
  • możliwe są premie w wysokości 10% od stawki podstawowej

Aplikacja:

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 500 405 306 lub wysyłanie zgłoszeń na adres:

info@viptaxi.pl

Źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-616624.php

ID ogłoszenia: 75458d1b97a7338d

3 komentarze na “Od czerwca 2017 ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka zbiory truskawek”

  1. Patryk 123 na @

    Witam.
    Jestem zainteresowany Pracą
    Sidorek111@wp.pl
    733-210-499

  2. Patryk 123 na @

    Witam.
    Jestem zainteresowany
    733-210-499

  3. Judytaa na @

    Witam , w jakim mieście oferują Państwo pracę ?