DKK70 - 85 na godz.

Od kwietnia 2020 Dania praca w rolnictwie bez znajomości języka Græsted

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Græsted
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 11 kwietnia 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 21 czerwca 2019

Poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Danii od kwietnia 2020 roku. Zatrudnienie bez znajomości języka w rolnictwie. Zakwaterowanie w Græsted zapewnione odpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik w rolnictwie.

Lokalizacja: Græsted.

Wynagrodzenie: 70 DKK na godz. dla pracownika i 85 DKK na godzinę dla Team Leadera.

Start: od 11 kwietnia 2020.

Liczba miejsc: 3 pracowników + 1 Team Leader.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie sadzenie truskawek oraz szparagów, wyrywanie chwastów, rozkładanie słomy pomiędzy grządkami oraz zbieranie kamieni;
  • Team Leader dodatkowo będzie kontrolował jakość oraz czas pracy.

Wymagania:

  • Team leader musi znać języka angielski w stopniu komunikatywnym i mile widziane będzie doświadczenie;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zręczność.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie przez pracodawcę w cenie 475 DKK od osoby w domku mobilnym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy w rolnictwie, mogą aplikować poprzez stronę: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 4845c9268a7a1020