€9,35 netto/h

Od kwietnia 2020 sezonowa praca w Niemczech przy sadzeniu warzyw bez języka rolnictwo Cappeln

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Cappeln
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 mc z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 9 stycznia 2020 16:20
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Bez języka potrzebne od kwietnia 2020 osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie na terenie Cappeln przy sadzeniu warzyw w rolnictwie z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Cappeln.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur netto na godz.

Start: od kwietnia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków pracownika będzie należało sadzenie warzyw, a także ich pakowanie, sortowanie oraz mycie.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i solidne wypełnianie swoich zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od kwietnia 2020 na dwa miesiące z możliwością przedłużenia;
  • pracę w systemie akordu grupowego, indywidualnego albo na godzinę – płatne 9,35 Eur netto na godz;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: pl@maehlmann-gemuesebau.de lub można zadzwonić pod numer telefonu: +49 4478 9480 41, a faks to: +49 4478 9480 50

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/rolnictwo-sezonowa-praca-w-niemczech-sadzenie-warzyw-bez-jezyka-2020/

ID ogłoszenia: 9015e1735c50cf7a

Linki sponsorowane