NOKmin. 115 brutto/h

Od kwietnia 2021 Norwegia praca sezonowa bez języka przy zbiorach szparagów w Hoppestad

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Hoppestad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8 - 10 tygodni

Bez znajomości języka potrzebne od kwietnia 2021 osoby do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Hoppestad dla Polaków przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK brutto na godz.

Start: od kwietnia 2021.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana przeważnie na polu, gdzie zadaniem będzie zbieranie szparagów, a potem możliwe będą również zbiory innych warzyw.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • dostępność od kwietnia 2021 na 8 – 10 tygodni;
  • możliwość pracy w wymiarze około 200 godzin na miesiąc albo więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę;
  • zatrudnienie w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • po pierwszym tygodniu możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być bez CV, prosimy kierować na adres e-mail: mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-bez-jezyka-zbiory-szparagow-od-kwietnia-2021-w-hoppestad/

ID ogłoszenia: 5005fbe61d13dfdd