PLN4000-15000 /mc

Od kwietnia 2021 sezonowa praca Niemcy bez języka zbiory truskawek w Bad Friedrichshall

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bad Friedrichshall
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Bez znajomości języka możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od kwietnia 2021 w Bad Friedrichshall przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bad Friedrichshall.

Wynagrodzenie: 4000 – 15000 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 60.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem owoców miękkich – truskawek pod tunelami foliowymi oraz na polu.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • posiadanie doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach owoców.

Oferujemy:

  • wsparcie w organizacji transportu do Niemiec;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 3,15 € za 5 kg skrzynkę owoców oraz 9,34 € na godz. przy wykonywaniu innych prac zlecanych przez przełożonego;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 504 736 074

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2021-zbiory-truskawek-bez-jezyka-w-bad-friedrichshall/

ID ogłoszenia: 1595ffc547c8e354