NOK110 brutto/h

Od lipca 2019 dam sezonową pracę w Norwegii zbiory owoców bez języka Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca sierpnia 2019

Bardzo dobra sezonowa praca w Norwegii od lipca 2019 przy zbiorach owoców miękkich. Zatrudnienie w okolicach Lillehammer bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach owoców.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale zagwarantowane jest nie mniej niż 110 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: około 12 – 14.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczny zbiór owoców miękkich na plantacji, która ma powierzchnię 60 hektarów (najpierw zbiera się truskawki, potem maliny i borówki).

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zręczność;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od lipca 2019 do końca sierpnia 2019, ale też może zahaczyć o kawałek września;
  • zakwaterowanie bezpłatne w domkach typu holenderskiego z dostępem do kuchni, a prysznice i toalety są w osobnym budynku około 100 – 150 metrów od domków.

Aplikacja:

CV nie jest potrzebne, ale w zgłoszeniu należy napisać o swoim doświadczeniu przy zbiorach, znajomości j. norweskiego albo angielskiego, a także czas, w jakim jest się do dyspozycji.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-dla-studentow-na-wakacje-2019-przy-zbiorach-owocow-bez-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 7645cc1ddacdacae

1 odpowiedź na “Od lipca 2019 dam sezonową pracę w Norwegii zbiory owoców bez języka Lillehammer”

  1. Robertdwornicki na @

    jestem zainteresowany tom pracom