£7,80 /h + mieszkanie

Od lipca 2019 sezonowa praca w Anglii przy zbiorach czereśni bez języka Salisbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Salisbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8-10 tygodni

Zatrudnienie od lipca 2019 roku do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach czereśni. Oferta z Salisbury dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 7,80 GBP netto/godz.

Start: od lipca 2019.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne zbieranie czereśni w sadzie, ale z wykorzystaniem chwytaków oraz drabin. poza tym prace wykonuje się niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • bez nałogów;
  • mile widziane będzie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego;
  • swoja pościel oraz nieprzemakalne ubranie i obuwie.

Oferujemy:

  • wypłata co tydzień (gotówką do ręki);
  • możliwość wzięcia zaliczki po przyjechaniu na miejsce;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie w domkach letniskowych, a kuchnia i łazienka dostępne są w osobnych budynkach.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt poprzez adres e-mail: peterplichta@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-od-lipca-2019-przy-zbiorach-czeresni-bez-jezyka-salisbury-uk/

ID ogłoszenia: 435c61a4b20b338

7 komentarzy na “Od lipca 2019 sezonowa praca w Anglii przy zbiorach czereśni bez języka Salisbury”

  1. svinkaprops na @

    Witam, przyjmują Państwo osoby w wieku 17 lat?

  2. Kinga0236 na @

    Witam,

    jestem zainteresowana oferta, posiadam wieloletnie doswiadczenie, bardzo proszę o kontakt

    666 859 257

  3. patrykbucior1 na @

    Witam 2 osoby są zainteresowane proszę o
    kontakt

  4. Szymonsta1234 na @

    Zainteresowany. Proszę o kontakt

  5. syrenka81 na @

    Witam
    Jestem zainteresowana
    Proszę o kontakt
    izkapyzka17@wp.pl

  6. klaudiaksiazek na @

    witam wraz z 3 osobami jestem zainteresowana oferta.

  7. Czarny2528 na @

    2 młode osoby zainteresowane, proszę o odp