€9,35 brutto/h

Od maja 2020 sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw Gresse k. Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Gresse k. Hamburga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące

Propozycja rozpoczęcia od maja 2020 sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie w Gresse k. Hamburga dla pracowników sezonowych z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Gresse k. Hamburga.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zbieranie warzyw.

Wymagania:

  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn w wieku do 48 lat;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w rolnictwie;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od maja lub czerwca 2020.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie na dwa miesiące;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą sezonową proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

kasia.tecza@gmail.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 806 142 albo +49 388 42 302 21

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-warzyw-bez-jezyka-od-maja-2020-gresse-k-hamburga/

ID ogłoszenia: 935e3c4834d4142

ilość wszystkich wyświetleń: 924, dzisiaj: 2