£7,50 -10/h brutto

Od zaraz Anglia praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach jabłek Kent

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Kent
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Aktualnie szukamy pracowników bez znajomości języka angielskiego do zatrudnienia w sadzie niedaleko Kent. Od zaraz praca w Anglii przy zbiorach jabłek na czas określony.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Kent, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka godzinowa wynosi 7,50 GBP za godzinę brutto, nadgodziny są płatne 10 GBP/h

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie jabłek i wkładanie ich do skrzynek

Wymagania:

  • dyspozycyjność na okres 6 tygodni
  • chęć i motywacja do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • pracę na czas określony w Anglii, następnie możliwość zatrudnienia przy innych zadaniach
  • niedziele wolne od pracy
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • pracę w stałych godzinach 8-17

Aplikacja:

Zainteresowane ofertą osoby zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

07713399973

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-anglii-przy-zbiorach-jablek-bez-jezyka-2017-kent-uk/

ID ogłoszenia: 19859b80e1819348