DKK70 brutto/h

Od zaraz bez języka praca w Danii w ogrodnictwie przy tulipanach szklarnia z Jutlandii

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do kwietnia 2019
  • Opublikowany: 2 marca 2019 02:41
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Interesująca oferta sezonowej pracy w Danii w ogrodnictwie przy pielęgnacji tulipanów. Zatrudnienie w szklarni z Jutlandii od zaraz i bez znajomości języka obcego. Pracodawca pomaga zorganizować zakwaterowanie odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jutlandia.

Wynagrodzenie: 70DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • są to różne prace związane ze zbiorem i pielęgnacją tulipanów.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • dostępność w danym terminie;
  • wysoka jakość wykonywanej pracy;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracach szklarniowych;
  • nie jest wymagany język duński, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego;
  • własne auto, aby dojeżdżać do pracy;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • stawkę 70 DKK brutto, czyli 39,90 PLN + 12,5% dodatku wakacyjnego;
  • średnie miesięczne zarobki to 14 400 DKK, czyli 8 208 PLN;
  • 55 – 65 godzin pracy w tygodniu, co zależy od ilości zamówień;
  • zdobywanie doświadczenia i możliwość podjęcia pracy na stałe;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość wzięcia zaliczki do 3000 koron;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania w cenie 100 DKK na dobę;
  • duńską umowę;
  • obsługę administracyjną;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

jl@pf-gruppen.com albo pod numerem telefonu: +48 664 764 763.

Źródło: http://pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aktualne-oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 2525c7968e371d4e

Linki sponsorowane