€9,19 netto/h

Od zaraz bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Erfurt
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 9 kwietnia 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 16 czerwca 2019

Od zaraz pracodawca z Erfurtu szuka osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach szparagów.

Lokalizacja: Erfurt.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur netto na godz.

Start: od zaraz (9 kwietnia 2019).

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna na polu przy ręcznym zbieraniu szparagów.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • preferowani są mężczyźni, ale także renciści, studenci i osoby, które są na czyimś utrzymaniu;
  • należy pojawić się osobiście w siedzibie firmy w celu podpisania umowy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe w ściśle ustalonym terminie;
  • atrakcyjna stawka wynagrodzenia;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 3,85 Eur na dobę;
  • istnieje możliwość wykupienia ciepłego posiłku za 3,30 Eur na dobę.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: biuro@kamal.info.pl z dopiskiem w nagłówku: KAM/REF/0006 albo pod numerem telefonu: 736 158 799.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-szparagow-erfurt-2019/

ID ogłoszenia: 3625ca710228863a