DKK115/h brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Danii bez języka przy sortowaniu owoców Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące
Od zaraz dam fizyczną pracę w Danii bez języka przy sortowaniu owoców  Aalborg

Możliwość zatrudnienia w przetwórni z Aalborga dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz oferta fizycznej pracy w Danii przy sortowaniu warzyw oraz owoców.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Aalborg, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 115 DKK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie przetwórstwa będzie polegała na ręcznym segregowaniu oraz pakowaniu warzyw i owoców

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy w Danii
  • zdolności manualne
  • konieczna jest znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność i sumienność
  • status osoby niekaranej
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • przychodzenie na czas

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • zamieszkanie odpłatne – 2000 DKK za pokój ze wspólną kuchnią i łazienką oraz bezpłatnym wifi
  • zatrudnienie na 3-miesięczny okres próbny z możliwością pracy bezpośrednio u pracodawcy

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres e-mail:

Arbejdetilbyde@sol.dk

Wiadomość należy zatytułować: „ATS/03/2017.

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-owocow-warzyw-od-zaraz-aalborg/

ID ogłoszenia: 84558d19f3ab57e4