€1850 brutto/mc

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez języka dla par przy wykładaniu towaru sklep Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Do sklepu przy wykładaniu towaru potrzebne od zaraz osoby chętne do fizycznej pracy w Niemczech bez języka. Zatrudnienie 2020 dla par w Hamburgu z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1850 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o czystość na terenie sklepu i magazynu;
  • robienie porządków na półkach, przeprowadzanie kontroli jakości produktów i wykładanie nowych towarów;
  • aktualizowanie cen i przygotowywanie nowych ekspozycji;
  • raz na jakiś czas przeprowadzanie inwentaryzacji.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • mobilność;
  • elastyczność godzinowa;
  • chęć pracowania w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • szkolenie pracownicze;
  • umowę próbną z możliwością jej przedłużenia;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Fizyczna praca w sklepie, Hamburg 01/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-z-hamburga-wykladanie-towaru/

ID ogłoszenia: 3345e206803abbac