€14,50 brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka na myjni samochodowej Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czasowa z opcją przedłużenia

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków w Hamburgu na myjni samochodowej. Zakwaterowanie organizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu wnętrz, a także myciu samochodów osobowych;
  • pracownik będzie odkurzał samochód w środku, trzepał dywaniki, mył szyby oraz woskował itp.;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • obsługa myjek ciśnieniowych;
  • praca z wykorzystaniem dobrej jakości chemii.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • mile widziane osoby, które interesują się autodetailingiem;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na czas próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • stałe godziny pracy przez 5 dni w tygodniu od 09:00 do 18:00;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin i pracy w weekendy.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.:fiz/a3/06/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-na-myjni-samochodowej-hamburg/

ID ogłoszenia: 6835f28441e6b009