€2500

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech przy odśnieżaniu bez języka 2020 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Możliwość podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu. Zatrudnienie 2019-2020 w Berlinie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2500 Eur.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: Brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika zatrudnionego na tym stanowisku będzie odśnieżanie powierzchni, a w pozostałych sezonach można pracować w ogrodach przy koszeniu traw, podcinaniu żywopłotów, wyrywaniu chwastów itp.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • bez znajomości języka obcego;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatne;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie;
  • atrakcyjne warunki współpracy.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu, proszone są o wysyłanie swoich zgłoszeń wraz z CV na adres e-mail: kundenbetreuung@beseronline.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-przy-odsniezaniu-bez-znajomosci-jezyka-berlin-2019-2020/

ID ogłoszenia: 5275dadb0ce18e01