NOK 23500 brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy naprawie palet Ålesund

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Ålesund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: pół roku
  • Opublikowany: 4 września 2019 00:07
  • Wygasa: 77 dni, 9 godzin

Ogłoszenia aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Norwegii przy naprawie palet drewnianych. Zatrudnienie w Ålesund bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Ålesund.

Wynagrodzenie: 23 500 NOK brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna, manualna praca, która wymaga spostrzegawczości oraz zdolności majsterkowania;
  • zadaniem będzie naprawianie palet, czyli sprawdzanie ich stanu, naprawianie + malowanie;
  • prace wykonywane są przy użyciu elektronarzędzi.

Wymagania:

  • szybkie wykonywanie swojej pracy;
  • trzeźwość myślenia;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość podjęcia pracy na stałe;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • rzetelność;
  • punktualność;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • stałe godziny pracy od 8 do 16 (poniedziałek – piątek);
  • legalne zatrudnienie;
  • umowę na pół roku;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: soknadansatte@fastmail.com

ID ogłoszenia: 305d6e8fbcba51a

Linki sponsorowane