€37,50 netto/dzień

Od zaraz dam pracę w Hiszpanii dla kobiet bez języka przy zbiorach Huelva

  • Kraj: Hiszpania
  • Region lub miasto: Huelva
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 6.03.2014

Sezonowa praca w Hiszpanii przy zbiorze truskawek dla kobiet. Zatrudnienie od zaraz w mieście Huelva dla pracowników fizycznych bez znajomości języka hiszpańskiego i doświadczenia. Aktualne od czerwca do maja 2014.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Hiszpania, Huelva
Wynagrodzenie: 37,50 euro/netto/dzień

Zadania:
Pracownik będzie miał za zadanie zbieranie truskawek z upraw polowych niezależnie od warunków pogodowych.

Wymagania:
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– dobra sprawność fizyczna
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– praca dla kobiet
– samodyscyplina i zapał do pracy
– znajomość podstaw języka angielskiego mile widziana
– wykształcenie minimum podstawowe

Oferujemy:
– zapewnioną pracę przynajmniej na okres 2- 3 miesięcy
– bardzo dobrą płacę w terminie
– pomoc organizacyjną na miejscu
– bezpłatne zakwaterowanie
– pracę 6 dni w tygodniu
– bezpłatny powrót do domu po zakończonej pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/zbior-truskawek-2227569.html

ID ogłoszenia: 425315f5236fa0e

10 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Hiszpanii dla kobiet bez języka przy zbiorach Huelva”

  1. Magdalena19 na @

    Witam. Jestem zainteresowana praca przy zbiorze truskawek w Holandii.
    Chciałam zapytać o możliwość pracy przez okres tylko wakacyjny na 2 miesiące ?
    Serdecznie pozdrawiam
    Magdalena Pawlik

    • PatrycjaP na @

      Witam,
      Jestem zainteresowana ofertą, chciałabym zapytać czy jest możliwość wyjazdu od końca czerwca do połowy sierpnia ? Czy była by możliwość zatrudnienia uczennicy klasy 2 liceum ogólnokształcącego ?

      Pozdrawiam
      Patrycja

  2. PatrycjaP na @

    Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą, chciałabym zapytać czy jest możliwość wyjazdu tylko na okres wakacyjny ? Czy była by możliwość zatrudnienia uczennicy klasy 2 liceum ogólnokształcącego ?

    Pozdrawiam
    Patrycja

  3. Paulinkaa18 na @

    Witam, wraz z dwoma koleżankami (19,21,21) chcemy podjąć prace od lipca. Bez nałogów. Sumienne, pracowite, komunikatywne. Nie boimy się pracy w ciężkich warunkach, poza tym uwielbiamy Hiszpanie <3 Prosimy o kontakt pod numerem 788193115 lub na eloszmero177@gmail.com

    Z góry dziękuje 😉

  4. justyna2582 na @

    Witam,
    wraz z koleżanką jesteśmy gotowe do podjęcia pracy, obecnie studiujemy także możliwość wyjazdu to początek lipca. Bardzo prosimy o kontakt.
    tel. 660129596
    e-mail: justyna2582@vp.pl
    Pozdrawiam

  5. Tysiaczek16 na @

    Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą . i mogła bym pracę zacząć jak najszybciej . myślę że jest to jeszcze aktualne. . email. tysia16xd@wp.pl nr tel. 881434919 Proszę o kontakt

  6. Iryna22 na @

    Witam, jestesmy bardzo zainteresowani ofertą . Jesteśmy 3 studentkami w wieku 19/22 lata. Poslugujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Mamy doświadczenie w zbieraniu warzyw i owoców i nie boimy się pracy fizycznej. Również jesteśmy odpowiedzialni i sumienni. Bardzo proszę o kontakt mailowy hrynyk17@gmail.com

  7. julijka95 na @

    Witam,
    Ja i moja przyjaciółka jesteśmy zainteresowane Waszą propozycją pracy. Jesteśmy do dyspozycji od czerwca do końca sierpnia tego roku. Obie wyrózniamy się ogromnym zapałem do pracy i odpowiedzialnością. Spełniamy wszystkie wymagania dotyczące Waszej oferty. Naszym dodatkowym atutem jest znajomośc języka angielskiego. Mamy po 19 lat i po raz pierwszy chciałybyśmy podjąc się pracy za granicą, gdyż byłoby to dla nas wielką możliwością zdobycia nowego doświadczenia i poznania innych kultur. Jesteśmy gotowe do wyjazdu od zaraz. Liczymy na kontakt w tej sprawie juliakozakowska@wp.pl
    Pozdrawiam

  8. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  9. norbo na @

    Jakaś dziwna kwota. Według porozumienia związkowego w prowincji Huelva za pracę przy zbiorze truskawek należy się 39,48 euro brutto dziennie, od tego potrącana jest dwuprocentowa zaliczka na podatek dochodowy (0,79), 4,7 proc. składki na ubezpieczenie społeczne (1,86) i 1,63 proc. składki na ubezpieczenie na wypadek bezrobocia i szkolenia zawodowe (0,64) – czyli netto wychodzi 36,19 dziennie. Niezbyt prawdziwa jest także informacja dotycząca czasu pracy – teoretycznie według porozumienia związkowego pracuje się sześć dni w tygodniu po 6,5 godziny, w praktyce bywa, że ludzie pracują siedem dni w tygodniu po więcej niż 6,5 godziny. Problemem jest także wynagrodzenie za nadgodziny, zgodnie z porozumieniem związkowym pracownik powinien otrzymywać w takim przypadku 75 proc. więcej tymczasem najczęściej wypłacana jest jedynie kwota wynikająca z podstawowej dniówki (około 6,07). Dość powszechne jest też naciąganie czasu pracy – „prośba” o skończenie pola czy rzędu bez wypłaty wynagrodzenia za poświęcony na to czas.

    W ostatnich latach sezon bywa krótki, głównie przez niskie ceny skupu owoców. Jeśli ktoś liczy na jakieś kokosy to niech sobie odpuści. Praca jest ciężka – niewygodna pozycja, wysokie temperatury, błoto (głównie przez niechlujstwo plantatorów niedbających o systemy nawadniania). Oferowane darmowe kwatery najczęściej mieszczą się w polu, w dość dużej odległości od miasteczek co oznacza spory problem z zaopatrzeniem w podstawowe produkty.

    Nie zachęcam, nie odradzam. Przedstawiam fakty. To nie jest praca dla każdego.