€od 6 do 9 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii dla Polaków przy zbiorach papryki Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Zwolle
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Holandii. Zatrudnienie od zaraz w Zwolle przy cięciu papryki. Pracodawca wymaga znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do cięcia paryki
Lokalizacja: Holandia, Zwolle
Wynagrodzenie: od 6 do 9 euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało cięcie zielonej papryki. Będzie również prowadzona wstępna selekcja warzyw.

Wymagania:
– osoba energiczna
– doświadczenie na danym stanowisku obowiązkowe
– znajomość języka niemieckiego, holenderskiego bądź angielskiego w stopniu komunikatywnym
– posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
– wyjazd do Holandii na min. 4 miesiące
– chęć do pracy w międzynarodowej firmie

Oferujemy:
– legalną pracę według holenderskich standardów
– dla chętnych oferujemy zakwaterowanie w cenie 75 euro na tydzień
– możliwość wykupienia ubezpieczenia w cenie 18,86 euro/tydzień
-zapewniamy darmowy transport do miejsca pracy
-38 godzinny tydzień pracy
– pomoc przy wypełnianiu formalności
– wsparcie polskich koordynatorów
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: cosmoworker.180151@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-papryce-z-doswiadczeniem-id209634.html

ID ogłoszenia: 667536d26dec781a

5 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Holandii dla Polaków przy zbiorach papryki Zwolle”

  1. anita na @

    para chętna do pracy, warunki spełniamy
    kontakt
    aj23031990@wp.pl

  2. L.kulski na @

    Witamy!
    Grupa młodych i energicznych ludzi chętnie podejmie się pracy! Oferujemy:
    -Wyjazd od początku Lipca do początku Września z możliwością przedłużenia.
    -Grupę 4 osobową
    -Wiek 18,20,21,22 lat
    -3 letnie doświadczenie w zbieraniu owoców
    -Prawo jazdy kat.B
    -Angielski w stopniu komunikatywnym
    Proszę o odpowiedź na e-mail lukaszkulski18@gmail.com lub tel; 887073428

  3. mariog55562 na @

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy mam 19 lat prace moge podjąc od zaraz. Posiadam prawo jazdy KAT.B posługuje sie jezykiem angielskim w stopniu dobrym prosze o kontakt : 502 528 019 ; mariog55562@wp.pl

  4. rafal-pietryka91 na @

    Witam 🙂 Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Jestem osoba silną fizycznie, wytrzymała na stres oraz otwarty na pracę w grupie. Jestem niezależny i odpowiedzialny. Mogę podjąć prace od zaraz. Mój kontakt: rafalpietryka123@wp.pl oraz tel: 887 267 768. Pozdrawiam Rafał

  5. czarny_12355 na @

    witam Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.mam 32 lata silny fizycznie i psychicznie. tel 793568973 email mariuszczarny@vip.onet.pl POZDRAWIAM