€8,84/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach jabłek Stuttgart 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Możliwość sezonowej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia. Od zaraz opcja zatrudnienia w Stuttgarcie przy zbiorach jabłek 2018.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w gospodarstwie polegająca na zrywaniu jabłek

Wymagania:

  • własna pościel
  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie przy pracach rolniczych
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dobra kondycja
  • własna odzież oraz odpowiednie obuwie, najlepiej z metalowymi noskami
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w gotówce
  • zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych w cenie 7 euro dziennie
  • możliwość otrzymywania zaliczek w wysokości 100 euro tygodniowo
  • pracę przez 6 dni w tygodniu

Aplikacja:

Zachęcamy do kontaktu po numerem:

134463295 lub 782745508

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-jablek-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 6525b858eb48fa01