€9,20/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka przy zbiorach truskawek Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Możliwość podjęcia sezonowego zatrudnienia w szklarni z Magdeburga dla osób bez znajomości języka. Praca w Niemczech dla par od zaraz przy zbiorach truskawek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Magdeburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,20 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 8

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu truskawek wiszących w szklarni
  • zadaniem pracownika będzie delikatne zrywanie oraz umieszczanie owoców w pojemnikach
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pracami pielęgnacyjnymi i porządkowymi

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • pracowitość i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie szklarniowe
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach
  • zatrudnienie na czas określony, do połowy listopada 201
  • dużą liczbę godzin pracy
  • opiekę konsultanta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-2017-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-szklarnia-z-emsburen/

ID ogłoszenia: 2059d01e6319e81