NOK162,40/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii gastronomia pomoc kuchenna bez języka Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Propozycja zatrudnienia w hotelu z Lillehammer dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz praca Norwegia w gastronomii jako pomoc kuchenna na czas określony.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Lillehammer, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca października 2017

Wynagrodzenie: 162,40 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w niedużym hotelu na stanowisku pomocy kuchennej
  • zadaniem pracownika będzie obsługa zmywaka, przygotowywanie składników dań oraz porządkowanie kuchni

Wymagania:

  • świetna organizacja czasu
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • pracę w Norwegii na czas określony
  • możliwość wykupienia wyżywienia za 100 NOK dziennie
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • możliwość dłuższej współpracy dla najlepszych
  • opiekę konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłanie CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem „pk/018/16”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-jako-pomoc-kuchenna-bez-znajomosci-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 696594661240009a

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii gastronomia pomoc kuchenna bez języka Lillehammer”

  1. majewski636 na @

    Witam jestem zainteresowany pracom mam 30 lat jestem pracowity i 100% sprawny fizycznie znam dobrze Jezyk Angielski. Prosze o kontakt tel.0048 573964729