NOKna akord

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy zbiorach owoców-winogron bez języka Knapper

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Knapper
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: miesiąc

Pilnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Knapper od zaraz przy zbiorach winogron.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach winogron
Lokalizacja: Norwegia, Knapper
Wynagrodzenie: na akord
Start: od zaraz

Zadania:
– należy ostrożnie odcinać kiście winogron
– układnie owoców w skrzynkach

Wymagania:
– należy być zdrowym fizycznie
– wywiązywanie się z obowiązków
– punktualne stawianie się w pracy
– posiadanie odzieży i obuwia nieprzemakalnego
– zmotywowanie do działania
– posiadanie doświadczenia będzie atutem

Oferujemy:
– miesięczny okres zatrudnienia
– start od zaraz
– legalną pracę sezonową
– podpisanie umowy na warunkach norweskich
– miejsce do zamieszkania
– opiekuna polskiego
– chętnie zatrudniamy osoby młode

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-winogron-knapper/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 86855ff42324d1e2

9 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Norwegii przy zbiorach owoców-winogron bez języka Knapper”

  1. Marcin89. na @

    Marcin 26 lat. Jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. chmielka na @

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą .Posiadamy doświadczenie w rolnictwie.Prosimy o kontakt.786177160 lub pocztą elektroniczną chmielagnieszka79@wp.pl

  3. volverine1981 na @

    Witam! Pracowałem przy zbirach winogron w Vauxrenard we Francji przez 2 sezony. Jestem zainteresowany również pracą w Norwegii. Mój nr tel. 790634930. e-mail: tomekwilk1981@wp.pl

  4. kamikadze1995 na @

    Witam. Jestem zaintersowany panstwa oferta. Jestem mlodym chlopakiem szybko uczacym wystarczy pokazac na czym praca polega i to wszystko . Prosze o kontakt meilowy na adres marcinjakubek4@wp.pl
    Podrawiam:)

  5. Mirekdiana na @

    Witam wraz z nazyczonym jesteśmy zainteresowani oferta proszę o odpowiedź na dabrowskimiroslaw95@gmail.co

  6. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  7. Michl na @

    Witam, mam 22lata bardzo jestem zainteresowanym tą oferta pracy, na ogół pracuje na budowie. Tel 693364473 lub 531108897

  8. sylwia.skwarczynska na @

    Witam ,
    Wraz z chłopakiem jestesmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy , młodzi , sprawni fizycznie , wysportowani i szybko uczący się .
    Prosze o kontakt Sspol919@gmail.com