SEKdo ustalenia

Od zaraz dam pracę w Szwecji na budowie wykończenia bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Szwecji na budowie ze Sztokholmu. Zatrudnienie przy wykończeniach mieszkań dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac ogólnobudowlanych, w tym malowanie, murowanie oraz prace stolarskie
  • osoba zatrudniona będzie pomagała przy budowie oraz wykańczaniu mieszkań na nowym osiedlu na terenie Sztokholmu

Wymagania:

  • preferowane są osoby posiadające doświadczenie w malarstwie, murarstwie oraz stolarstwie
  • mile widziana znajomość języka szwedzkiego lub angielskiego
  • chęć i motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz ubrania robocze
  • pełen pakiet ubezpieczeń
  • pracę w na podstawie umowy na czas określony
  • miejsce do zamieszkania zapewnione przez pracodawcę
  • kompleksową opiekę medyczną

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie poprzez:

ID ogłoszenia: 70958b8e71186466

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Szwecji na budowie wykończenia bez języka Sztokholm”

  1. bogi5505 na @

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą bardzo proszę podanie nr telefonu w celu skontaktowania się z Państwem. Od kilkunastu lat pracuję przy wykończeniach domów, mieszkań na Skandynawii, Danii i w Szwecji,jeśli byłaby możliwość mam kolegę, który jest również zainteresowany. Pozdrawiam moj nr telefonu +48514422452