€1846,82 brutto/mc

Od zaraz dam sezonową pracę w Holandii bez znajomości języka przy zbiorach kalafiora Andijk 2020

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Andijk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowa

Bez doświadczenia potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach kalafiora. Oferta 2020 z Andijk bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Andijk.

Wynagrodzenie: 1846,82 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań będzie należało ścinanie kalafiora na polu;
  • praca w pozycji pochylonej;
  • pracownik będzie również wkładał kalafiory na taśmę transportową;
  • praca w grupach 5 – 10 osobowych (polsko – holenderskie) razem z kierownikiem zespołu.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie (65 Eur na tydzień) w pokojach jednoosobowych, które mają dostęp do wspólnej łazienki, kuchni, toalety i telewizji;
  • ubezpieczenie (90,60 Eur na mc);
  • w tygodniu 35 godzin pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: https://gratka.pl/praca/pracownik-do-zbioru-kalafiora/ob/14919670

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-sezonowa-praca-w-holandii-przy-zbiorach-kalafiora-od-zaraz-andijk/

ID ogłoszenia: 9335e1739d070d17