€9,82 brutto/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach truskawek bez języka 2019 Horst

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Horst
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: przynajmniej do 1 sierpnia 2019

Poszukiwani od zaraz pracownicy do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach truskawek 2019. Ogłoszenie dla Polaków bez języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Horst.

Wynagrodzenie: 9,82 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracowników będzie zbieranie truskawek.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu na konto;
  • dodatek wakacyjny 8% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto naliczane od godzin podstawowych;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • wsparcie przed wyjazdem, np. umowa kierująca, pomoc w organizacji wyjazdu;
  • opiekę koordynatora;
  • zakwaterowanie odpłatne oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • na miejscu wyrobienie holenderskiego numeru BSN.

Aplikacja:

Zgłaszać można się w jednym z oddziałów:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-sezonowa-praca-w-holandii-przy-zbiorach-truskawek-od-zaraz-horst/

ID ogłoszenia: 5475d2cc70d84336