DKK70.00

Od zaraz Dania praca przy zbiorach sadzonek jodły bez znajomości języka Jutlandia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca kwietnia 2019 lub dłuzej
  • Opublikowany: 14 lutego 2019 20:06
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Pracodawca z Jutlandii szuka osób do pracy w Danii przy zbiorach sadzonek jodły kaukaskiej. Ogłoszenie bez znajomości języka, aktualne od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie oraz bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach sadzonek jodły kaukaskiej.

Lokalizacja: Jutlandia.

Wynagrodzenie: 70 DKK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 50.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie sadzonek jodły kaukaskiej.

Wymagania:

  • zaangażowanie;
  • dyspozycyjność;
  • dobre zdrowie;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zapewnienie wysokiej jakości pracy, którą się wykonuje;
  • posiadanie swojego samochodu, aby można było dojeżdżać do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 70 DKK na godzinę, czyli 39,90 PLN + 12,5% dodatku wakacyjnego do każdej przepracowanej godziny;
  • średnie zarobki w ciągu miesiąca wynoszą 14000 DKK, czyli 7980 PLN;
  • możliwość zatrudnienia na stałe oraz zdobycia doświadczenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • co miesiąc wypłacane wynagrodzenie;
  • w pierwszym miesiącu pracy możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 3000 koron;
  • pomoc w zorganizowaniu mieszkania, około 20/30 km od miejsca pracy w cenie 100 koron za dobę;
  • duńską umowę;
  • obsługę administracyjną;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: jl@pf-gruppen.com albo telefonicznie: +48 664764 763.

Źródło: http://pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aktualne-oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 2625c61ba278048f

Linki sponsorowane