DKK75/h brutto

Od zaraz Dania praca w leśnictwie przy wycince jodły bez języka Hobro 2017

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Hobro
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa

Propozycja tymczasowej pracy w Danii od zaraz przy wycince drzew. Zatrudnienie na plantacji jodły z Hobro dla kandydatów bez znajomości języka z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy w leśnictwie

Lokalizacja: Hobro, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do połowy kwietnia 2017

Zarobki: 75 DKK na godzinę brutto plus dodatek wakacyjny

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na plantacji jodły
  • do obowiązków będzie należało ścinanie gałęzi sekatorem lub nożycami
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także wycinką starych drzew za pomocą piły łańcuchowej

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • preferowane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • możliwość zabrania ze sobą pościeli oraz ubrań roboczych
  • dużą zaletą będzie własne auto

Oferujemy:

  • pracę 5-6 dni w tygodniu przez 8 godzin
  • zatrudnienie tymczasowe w Holandii od zaraz
  • dobre zarobki
  • miejsce do zamieszkania w cenie 500 DKK za tydzień

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 34158b8d21b94a91