DKK80 brutto/h

Od zaraz Dania praca sezonowa w ogrodnictwie sadzenie rzeżuchy bez języka duńskiego Odense

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Dla pracodawcy z Odense poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Danii przy sadzeniu rzeżuchy. Zatrudnienie w ogrodnictwie dla Polaków bez języka duńskiego z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie:  80 DKK brutto na godz + 12,5% na fundusz wakacyjny

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sadzenie oraz podlewanie i rozsadzanie rzeżuchy, a także sprzątanie w szklarni.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B, co jest warunkiem koniecznym;
  • nie jest wymagany j. duński, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy w szklarni;
  • możliwość pracy od wczesnych godzin porannych – od 3.00.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 250 DKK od osoby na tydzień + bezpłatny dojazd do siedziby firmy;
  • legalne zatrudnienie;
  • ubezpieczenie socjalne;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • darmowe wsparcie oraz konsultacje.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +48 58 622 67 94 albo wysyłać zgłoszenia adres e-mail: pl@balticworkforce.com

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 6505d9241bcf3a0e