PLN25 na godz.

Od zaraz dla par sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach warzyw

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: możliwość zostania do stycznia 2020

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym dla par z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: 25 PLN na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca, która polega na zbieraniu warzyw, takich jak: marchewka, cebula, pietruszka, a także praca na hali przy sortowaniu i pakowaniu warzyw.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • doświadczenie w pracy zarówno na polu, jak i na hali.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz z możliwością pozostania do końca stycznia 2020;
  • zatrudnienie dla par;
  • dużą liczbę godzin pracy;
  • płatne zakwaterowanie;
  • nie ma możliwości zjazdu do Polski na święta i sylwestra.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt pod numerem telefonu; +49 152 118 777 80

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-dla-par-przy-zbiorze-warzyw-bez-jezyka-2019/

ID ogłoszenia: 595dd3f63ab4217