€11,45 brutto/h

Od zaraz dla par sortowanie odzieży fizyczna praca Niemcy bez języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz poszukiwane osoby przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Cottbus dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: sortowacz odzieży używanej.

Lokalizacja: Cottbus.

Wynagrodzenie: 11,45 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy taśmociągu, a polega na ręcznym sortowaniu odzieży używanej pod względem jakościowym.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna, sprawność manualna;
  • rzetelność;
  • sumienne, staranne i zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • dużym atutem będzie doświadczenie;
  • bez nałogów i problemów ze zdrowiem;
  • dobry wzrok;
  • mile widziana będzie umiejętność rozróżniania różnych materiałów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zapewnione zakwaterowanie darmowe;
  • wsparcie koordynatora i pierwszy tydzień pracy pod jego opieką;
  • ubranie robocze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe wysyłamy w jednej wiadomości. CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem odpowiedniego tytułu: „Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-niemcy-dla-par-sortowanie-odziezy-od-zaraz-cottbus-2019/

ID ogłoszenia: 9485c9255e3838e5