DKK130 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Dania z językiem angielskim przy filetowaniu ryb Thisted

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Thisted
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 2 miesiące

W Thisted poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Danii przy filetowaniu ryb. Zatrudnienie od zaraz z językiem angielskim w przetwórni z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy filetowaniu ryb.

Lokalizacja: Thisted.

Wynagrodzenie: 130 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków pracownika będzie należało ręczne filetowanie ryb, np. flądry, dorsza, łupacza.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy przy ręcznym filetowaniu ryb, takich jak: dorsz,. flądra, i łupacz;
  • nie jest wymagany język duński, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • 37 godzi pracy w tygodniu oraz dzienne zmiany;
  • zatrudnienie od zaraz na minimum 2 miesiące, ale możliwa jest dłuższa współpraca;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu przez pracodawcę odpłatnie

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +48 664 969 889 lub +48  880 717 051 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 9455cf7c4f83b76b