€13,25 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka dla par przy wykładaniu towaru Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Sklep z Berlina poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym w sklepie wielkopowierzchniowym;
  • dbanie o porządek w alejkach sklepowych, przeprowadzanie kontroli jakości produktów, zdejmowanie uszkodzonych towarów z półek albo z krótką datą przydatności;
  • zadaniem będzie też wykładanie nowych produktów, aktualizowanie cen oraz dbanie o ekspozycję.

Wymagania:

  • sumienne, solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zmotywowanie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • samodzielność;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość przejścia na stałą umowę dla najlepszych pracowników;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pracę od zaraz;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy wysłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fiz/a4/06/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-niemcy-w-sklepie-dla-par-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 1625ef0c479ace33

3 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka dla par przy wykładaniu towaru Berlin”

  1. OlgaSmistek na @

    Witam,
    jestem zainteresowana podjęciem pracy na danym stanowisku. Bardzo proszę o przesłanie informacji na adres mailowy: olgasmistek@gmail.com
    Z wyrazami szacunku.
    Olga Śmistek

  2. Krzypek na @

    Witam. Przesłałem CV 3 osób chętnych do pracy od zaraz na okres miesiąca. Email: maciejkrzypkowski@interia.pl.
    Pozdrawiam
    Maciej Krzypkowski

  3. d0m3m3 na @

    Dobry wieczór,
    Jestem zainteresowana pracą prosiłabym o więcej szczegółów na adres: kurandadominika98@gmail.com