€2600 mc + dieta

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka przeprowadzki Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 22 września 2019 16:39
  • Wygasa: 13 dni, 1 godzina

Możliwość fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hanowerze dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 2600 Eur brutto mc + dieta 15 Eur netto za każdy dzień pracujący.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • często są wyjazdy za miasto, a czasami z noclegami w hotelach;
  • demontowanie oraz zabezpieczanie mienia klienta – w zależności od kontraktu są to, np. dzieła sztuki, meble, sprzęty itp.;
  • zadaniem jest bezpieczny transport oraz rozładowywanie i montowanie na miejscu zgodnie ze wskazówkami.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • bezkonfliktowość;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • niezawodność;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • umowę najpierw na 3 mc próbne, a jeżeli pracownik sprawdzi się, to jest możliwość zatrudnienia na stałe;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc w procesie rekrutacji, tłumaczeniu dokumentów itp.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fp/a/10/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-od-zaraz-hanower-2019/

ID ogłoszenia: 8945d8738afe8f51

Linki sponsorowane