€11,50 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech jako żywa maskotka bez języka Bremen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 20 grudnia 2019
  • Opublikowany: 30 września 2019 20:34
  • Wygasa: 76 dni, 7 godzin

Potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech jako żywa maskotka. Zatrudnienie tymczasowe w Bremen bez znajomości języka dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 11,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w dziale promocji, jako żywa maskotka;
  • zadaniem pracownika będzie spacerowanie w stroju żywej maskotki;
  • obsługiwanie głównie eventów na świeżym powietrzu oraz w centrach handlowych itp.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • mile widziane zdolności aktorskie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pracowitość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy z dziećmi;
  • przyjazne nastawienie;
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym samochodem.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc przy sprawach urzędowych;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu;
  • dużą liczbę godzin pracy;
  • szkolenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: maskotka Bremen 10/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 6045d922e555872e

Linki sponsorowane