€11,20/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech 2017 w sklepie bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka do zatrudnienia w sklepie z Düsseldorfu. Propozycja fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy wykładaniu towarów na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca bieżącego roku

Płaca: 11,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w sklepie o dużej powierzchni polegająca na wykładaniu produktów na półki
  • do zadań pracownika będzie należało także porządkowanie regałów, kontrolowanie terminów przydatności artykułów, zmiany cen oraz aranżacja witryn

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie i samodyscyplina
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy na zmiany
  • status osoby niekaranej
  • dobra kondycja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie oraz transport lokalny
  • pracę na zmiany po 8 h dziennie, także w weekendy
  • zatrudnienie od zaraz na dłuższy okres
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • wsparcie rezydenta

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim i niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca fizyczna w sklepie, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-w-sklepie-bez-jezyka-wykladanie-towarow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 34459f0cdb5301ab