€7,86 - 9,82 brutto/h

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka w ogrodnictwie przy kwiatach Westland

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Westland
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: pół roku liub rok

Dla pracodawcy z Westland poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Westland.

Wynagrodzenie:

  • osoby 19 lat i mniej: 7, 86 EUR brutto/h;
  • osoby 20 lat: 8, 84 EUR brutto/h;
  • osoby 21 lat i więcej: 9, 82 brutto/h.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w szklarni przy plauzowaniu chryzantem;
  • prace przy kwiatach szklarniowych, a także na hali przy pakowaniu oraz sortowaniu owoców i warzyw.

Wymagania:

  • dokument tożsamości lub ważny paszport;
  • posiadanie numeru BSN/Sofi, a gdy jest jego brak – to możliwość bezpłatnego wyrobienia przed wyjazdem;
  • posiadanie konta w walucie Euro, a do tego kartę do bankomatu;
  • zaleta będzie prawo jazdy;
  • adres e-mail (własny);
  • trzeba zabrać poduszkę, kołdrę oraz pościel.

Oferujemy:

  • umowę z holenderskim pracodawcą;
  • zatrudnienie na pół roku albo na rok;
  • atrakcyjne wynagrodzenie płacone na godziny;
  • istnieje możliwość wyrobienia nadgodzin, które są płatne 135% stawki podstawowej;
  • wynagrodzenie płacone, co tydzień, a pierwsza wypłata po dwóch tygodniach;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 89,50 Eur na tydzień (pobierane z wypłaty);
  • możliwość kupienia obuwia ochronnego za 20 Eur;
  • holenderskie ubezpieczenie w cenie 25,66 Eur na tydzień;
  • bezpłatny transport do/z pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV w języku polskim lub angielskim należy przesłać na adres: rekrutacja@sempre.eu.com

W temacie należy podać stanowisko pracy.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-bez-znajomosci-jezyka-2019-westland/

ID ogłoszenia: 8915d1b26926da7b