€1500-3000 brutto/mc

Od zaraz Holandia praca w ogrodnictwie bez języka przy kwiatach, Zaandam 2021

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Zaandam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

M.in. na terenie Zaandam od zaraz dostępna bez znajomości języka sezonowa praca w Holandii przy kwiatach szklarniowych. Zatrudnienie w ogrodnictwie 2021 z zakwaterowaniem (dla par wspólne).

Poszukujemy do pracy ludzi zarówno z doświadczenie jak i bez! Wszystkiego cię nauczymy! Pracuj w jednym z takich miast jak: Zaandam, Purmerend, Alkmaar

Zakres obowiązków:
• Sortowanie cebulek
• Praca przy czyszczeniu cebulek tulipanów
• praca w szklarni z kwiatami doniczkowymi, z warzywami i owocami
• Produkcja bukietów
• Pakowanie kartonów z kwiatami, sortowanie
!Prawo jazdy i język to dla Nas nie wymóg a atut!
Oferujemy:
• Duża ilość godzin pracy plus dodatki zmianowe
• Umowa o prace (na warunkach holenderskich)
• Wspólne zakwaterowanie dla par oraz grup
• Dojazd do/z pracy na terenie Holandii

Czego oczekujemy od kandydatów:
• Zaangażowania i dobrej kondycji fizycznej
• Gotowości do pracy zmianowej

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas!
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Kamila: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Oliwia: ☎ +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Dominika: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o – posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

ID ogłoszenia: 113613f56f5b2182