€akord

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka zbiory truskawek Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Szukamy chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnimy od zaraz w Stuttgarcie pracowników bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka akordowa wynosząca 0,6 euro za kilogram, czyli około 900-1500 euro netto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczny zbiór truskawek na polu

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • chętnie zatrudnimy kobiety
  • nastawienie na cel
  • odpowiedzialność i sumienność
  • gotowość zabrania odzieży i butów na każdą pogodę oraz pościeli
  • od mężczyzn wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

  • możliwe wypłaty zaliczki raz na tydzień w wysokości 50 euro
  • zatrudnienie dla grup
  • zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych z kuchenką, lodówką oraz dostępem do łazienki za 5 euro dziennie
  • dużą liczbę godzin tygodniowo
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • opłaty za sprzątanie na zakończenie kontraktu będzie wynosiła 50 euro
  • pracę w Niemczech na około 6-8 tygodni

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku: Truskawki Niemcy

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-stuttgart/

ID ogłoszenia: 45659318b9f58315