€9,19 brutto/h

Od zaraz Niemcy praca w ogrodnictwie przy sadzonkach bez języka w szklarni Gensingen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Gensingen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 miesięcy

Pracodawca z Gensingen szuka osób do pracy w Niemczech przy sadzonkach. Oferta bez znajomości języka z opcją zatrudnienia od zaraz w szklarni. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa przy sadzonkach.

Lokalizacja: Gensingen.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.saz

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w ogrzewanych i suchych szklarniach oraz magazynach (temperatura 14 – 22 stopnie C);
  • wykonywanie prac przy sadzonkach.

Wymagania:

  • należy ze sobą zabrać pościel, poduszkę, kołdrę lub śpiwór oraz kubek;
  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy;
  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 – 10 godzin dziennie;
  • wynagrodzenie wypłacane co miesiąc;
  • możliwość wzięcia zaliczki po pierwszych dwóch tygodniach;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach trzyosobowych.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy przy sadzonkach w ogrodnictwie mogą wysyłać zgłoszenia na adres:

praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-przy-sadzonkach-w-ogrodnictwie-od-zaraz-dla-kobiet-gensingen/

ID ogłoszenia: 9865cb0d2656295d