NOKakord (co najmniej 100 NOK/h)

Od zaraz Norwegia praca sezonowa bez języka zbiory jabłek i gruszek Elverum

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Elverum
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa

Zatrudnimy 3 osoby do zbiorów jabłek i gruszek na gospodarstwie z Elverum. Oferta sezonowej pracy w Norwegii bez znajomości języka bez doświadczenia. Szukamy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce zatrudnienia: Elverum, Norwegia.

Wynagrodzenie: według stawek akordowych.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zbiór jabłek oraz pakowanie ich do skrzynek;
  • pracownicy zbierają dojrzałe owoce, które pospadały już z drzew.

Wymagania:

  • predyspozycje do pracy fizycznej;
  • możliwość wyjazdu do Norwegii na kilka tygodni;
  • sumienne podejście do zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bezproblemowość;
  • dużą zaletą będzie doświadczenie;
  • umiejętność języka angielskiego będzie przydatna dla własnej wygody.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach urzędowych;
  • legalne i stabilne zatrudnienie;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową:

Prosimy kliknąć zakładkę „Kontakt” nad mapką.

ID ogłoszenia: 39757bf5460a332b

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca sezonowa bez języka zbiory jabłek i gruszek Elverum”

  1. Kura19885 na @

    Witam,

    jestem zainteresowany praca u Państwa przy zbiorach wraz z kolegą.

    Prosimy o kontakt:
    Maciej Stachowicz tel. 669 061 998
    Wojtek Gnatowicz tel. 663 571 907

    Z poważaniem

    Maciej Stachowicz