€8 za godzinę brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka zbiory truskawek i malin Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8 tygodni

Plantacja ze Stuttgartu szuka pracowników do zbiorów malin, truskawek i ziemniaków. Aktualna praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy.

Wynagrodzenie: 8 euro za godzinę brutto.

Start: 20 maja 2016.

Opis stanowiska: jest to praca na plantacji owoców i warzyw o charakterze fizycznym. Polega na zbiorach truskawek, malin oraz ziemniaków. Przełożony będzie również zlecał zadania przy sadzonkach a także inne czynności, w ramach potrzeb gospodarstwa.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna i dobry stan zdrowia;
  • możliwość zabrania ubrań i akcesoriów do pracy w każdą pogodę;
  • dyspozycyjność na 8 tygodni od końca maja;
  • dużym plusem będzie prawo jazdy kat.C, T lub CE;
  • doświadczenie w pracy rolniczej.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne w cenie 2,50 euro za dobę;
  • 48 godzin pracy w tygodniu;
  • przejazd do Niemiec, ubezpieczenie oraz bieżąca opieka koordynatora w cenie 630 zł;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki.

Aplikacje:

Wiadomości z CV prosimy wysyłać pod adres e-mail: niemcy@bispol.com W temacie wiadomości prosimy wpisać: GOSPODARSTWO OWOCOWO-WARZYWNE.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-malin-i-truskawek-stuttgart/

ID ogłoszenia: 609572d8b32cf872

5 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka zbiory truskawek i malin Stuttgart”

  1. piotrkloka na @

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt ;piotrkloka73@wp.pl lub tel;605104609. Dziękuje pozdrawiam.

  2. Bartek97 na @

    Witam. Wraz z kolegą poszukujemy pracy na wakacje. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Pracę moglibyśmy podjąć pod koniec czerwca do początku września. Jesteśmy młodzi, pracowici i nie boimy się ciężkiej pracy. Prosze o kontakt na e-mail : bajtek11@tlen.pl lub telefonicznie : 505653681
    Z góry dziękuje.

  3. chrzanek999 na @

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt tel:507403926 e-mail; chrzanek970@interia.pl

  4. adrian.shala na @

    witam jestem zaineresowany waszą ofertą pracy . jestem bardzo pracowity , zdrowy , silny prosze o kontakt
    Adrian Shala
    tel. +48533160267 lub bozenamaki1@gmail.com

  5. KamilWoszczyna na @

    Witam jestem zainteresowany pracą czy mógłbym otrzymać jakąś wiadomość priv z numerem telefonu żeby się skontaktować i omówić parę kwestii ?
    Pozdrawiam
    tel: 515707145 email: woszczynakamil@gmail.com