€10,24 brutto/h

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Holandii zbiory szparagów bez języka 2021 Horst

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Horst, Houten, Hoogeloon
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. do 30 czerwca 2021

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Holandii przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie od zaraz w Horst dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Horst, Houten, Hoogeloon.

Wynagrodzenie: 10,24 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy zbiorach szparagów, która będzie wykonywana na zewnątrz przy różnych warunkach atmosferycznych.

Wymagania:

  • doświadczenie przy zbiorach szparagów;
  • czynne prawo jazdy kat. B, aby dojeżdżać do pracy samochodem służbowym;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu przelewem na konto;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto, które będą naliczane od godzin podstawowych;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • wsparcie przed wyjazdem;
  • pomoc koordynatora na miejscu;
  • zakwaterowanie, które będzie zgodne z certyfikatem SNF z dostępem do bezpłatnego wi-fi;
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłaszać się można w jednym z oddziałów agencji:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 697 831 697
T: 603 402 363
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 605 148 444
T: 722 170 946
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 103 lokal 709 (VII p.)
T: 603 567 915
T: 603 562 143
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9 (parter)
T: 667 713 111
T: 575 569 444
kielce@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/praca-przy-zbiorze-szparagow-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 58960804ad4988f1