€9,19 na godz.

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach jabłek Kindelbrück

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kindelbrück
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2019
  • Opublikowany: 30 września 2019 20:29
  • Wygasa: 76 dni, 13 godzin

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech 2019. Ogłoszenie z Kindelbrück bez języka przy zbiorach jabłek dla pracowników tymczasowych. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kindelbrück.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będą zbiory jabłek w sadzie.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • pomoc pracownika na miejscu;
  • pracę od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • sezonową pracę z możliwością jej przedłużenia;
  • zatrudnienie w państwowej firmie bez pośrednictwa pracy;
  • zakwaterowanie na miejscu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: +491735757804 albo +604 524 093.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-jablek-bez-jezyka-kindelbruck/

ID ogłoszenia: 4565d923a5b7c039

Linki sponsorowane