€do uzgodnienia

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech dla studentów zbiory szparagów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6-8 tygodni

Plantacja z Berlina posiada wakaty od zaraz dla studentów przy zbiorach szparagów. Sezonowa praca Niemcy z bezpłatnym zakwaterowaniem oraz dobrym wynagrodzeniem, wypłacanym zawsze na czas.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Zarobki: do uzgodnienia.

Obowiązki na stanowisku:

  • zbiory szparagów na polu;
  • prace związane z uprawą warzyw.

Wymagania wobec kandydatów:

  • duża pracowitość;
  • dobry stan zdrowia;
  • konto walutowe;
  • mile widziany status studenta/ucznia;
  • zaletą będzie doświadczenie przy szparagach;
  • język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym;
  • sprawność fizyczna;
  • energiczność i zapał do pracy.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość wypracowania dużej liczby godzin;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • dobre zarobki;
  • pomoc w organizacji transportu do pracy.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie wiadomości pod adres mailowy:

rekrutacja@ewfpraca.eu z dopiskiem w temacie wiadomości: D/S/07/2016.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-zbiory-szparagow-dla-polakow-berlin/

ID ogłoszenia: 813577e8814eac43

8 komentarzy na “Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech dla studentów zbiory szparagów Berlin”

  1. Kosa23 na @

    Witam jestem zainteresowany pracą wraz z kolegą prosze o kontakt mati0723@intrria.pl lub nr tel 730857551

  2. katarzyna.11082 na @

    Witam jestem zainteresowana ofertą wraz z 2 koleżankami, proszę o wiadomość na kasia.kedziora1212@gmail.com

  3. katarzyna.11082 na @

    Witam, ja i 2 koleżanki chciałybyśmy poznać szczególyu oferty, jesteśmy zainteresowane! Pozdrawiam

  4. bogda68 na @

    Witam, jestem zainteresowany pracą. Posiadam doświadczenie przy zbiorze winogron, borówki i porzeczki. Jestem studentem z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego oraz dobrą znajomością języka niemieckiego. Proszę o kontakt: tel: 518418517 , mail: bogda68@wp.pl

  5. Vegeta12 na @

    Witam jestem zainteresowany pracą, proszę o kontakt na e-mail: damiano96546@wp.pl

  6. agatadro1 na @

    Dzień dobry! Ja i moje dwie koleżanki prosimy o skontaktowanie się w sprawie tej oferty. agata.dro9@gmail.com albo pod numerem kontaktowym 724767346

  7. Patryk Palubicki na @

    Witam jestem zainteresowany kontakt tylko pod nr510468326

  8. Gracjan0708 na @

    Witam jestem bardzo zainteresowany pracom przy zbiorach mam doswiatczenie i znam dobrze jezyk Angielski. Prosze o kontakt 733289303