NOK115 brutto/h

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Norwegii bez języka przy zbiorach warzyw Hoppestad

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Hoppestad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2019

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta sezonowej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie aktualne od zaraz w Hoppestad przy zbiorach warzyw dla pracowników sezonowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na polu przy zbiorach warzyw kapustnych oraz dyni;
  • pod koniec listopada będą wykonywane zadania pomocnicze, które będą dotyczyły porządkowania terenu, sortowania warzyw itp.

Wymagania:

  • praca najlepiej dla osób, które już są w Norwegii;
  • zaletą będzie znajomość języka norweskiego albo angielskiego;
  • brak problemów związanych z piciem alkoholu;
  • dostępność do końca listopada 2019;
  • możliwość pracy w wymiarze około 200 godz miesięcznie albo więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • solidne zatrudnienie w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • po pierwszym tygodniu możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/hoppestad-dam-sezonowa-prace-w-norwegii-przy-zbiorach-warzyw-od-zaraz-bez-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 595da08acf49a77