DKKakord

Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii 2017 bez języka przy zbiorach czereśni Slagelse

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Slagelse
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Możliwość zatrudnienia w Slagelse dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz oferta pracy w Danii przy zbiorach czereśni na okres około 4-6 tygodni.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Slegelse, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: około 4-6 tygodni

Pensja: stawka akordowa – 5 DKK za kilogram owoców, co daje około 8100-15000 złotych netto za cały okres zatrudnienia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu czereśni w sadzie

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna oraz wytrzymałość
  • zdolność wydajnej pracy pod presją czasu
  • możliwość zabrania samochodu na grupę znajomych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na sezon
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość otrzymania zaliczki po 2 tygodniach pracy
  • opłacanie składek przez pracodawcę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • legalne zatrudnienie w Danii
  • zamieszkanie płatne za 60 DKK dziennie w odległości 20 km od pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy wysyłania zgłoszeń na adres:

[ogłoszenie wygasło]

Możliwy jest kontakt pod numerem telefonu +[ogłoszenie wygasło], w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku

ID ogłoszenia: 626595593278322f

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii 2017 bez języka przy zbiorach czereśni Slagelse”

  1. giergielewicz23 na @

    Witam jestem zainteresowany wyjazdem nawet od zaraz bardzo mi zalezy na tej pracy prosze o pilny kontakt 881795793 pozdrawiam