€9,67 euro za godzinę brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy we Francji bez języka ogrodnictwo przy pomidorach Orlean

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Orlean
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca października

Ogłoszenie pracy we Francji przy warzywach takich jak pomidory i ogórki. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka w Orleanie – idealny kandydat powinien być pracowity i solidny.

Stanowisko: pracownik ogrodniczy.

Lokalizacja: Francja, Orlean.

Wynagrodzenie: 9,67 euro za godzinę brutto.

Wakaty: 8.

Zadania na stanowisku pracy:

  • sortowanie, sadzenie i zbiór warzyw;
  • obrywanie liści oraz kwiatów;
  • owijanie roślin na specjalne sznurki;
  • pomoc przy likwidowaniu szklarni i zakładaniu nowych;
  • obniżanie sznurków oraz roślin.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy warzywach;
  • sprawność fizyczna;
  • brak poważnych chorób;
  • język angielski lub francuski na poziomie podstawowym;
  • gotowość do wyjazdu na wezwanie pracodawcy;
  • uczciwość oraz sumienność;
  • samodzielność;
  • przyjazne nastawienie do innych współpracowników;
  • bezproblemowość.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 220 euro miesięcznie w domu na plantacji – konieczność zabrania ręcznika i pościeli;
  • umowę o pracę na francuskich zasadach;
  • ubezpieczenie;
  • pracę 5-6 dni tygodniowo po 7 lub 8 godzin;
  • wypłaty co miesiąc;
  • w czasie pierwszego miesiąca pracy osoba zatrudniona otrzymuje zaliczkę od pracodawcy.

Aplikacje:
Szanowni państwo, zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

  • francja@bispol.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać „Szklarnie”.

Źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/praca-w-szklarniach-przy-uprawie-ogorkow-i-pomidorow-2/

ID ogłoszenia: 75957bf63967d862

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy we Francji bez języka ogrodnictwo przy pomidorach Orlean”

  1. patryk1991 na @

    Witam serdecznie, jestem zainteresowany daną pracą.

    Mam 25 lat, młody, wysportowany facet który nie ma żadnych problemów z nałogami. Posiadam doświadczenie w zbiorach które nabyłem dwukrotnie w Szapanii (Francja). Dodam iż, operuję językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Wraz ze mną są dwie osoby które towarzyszyły mi przy wcześniejszych zbiorach także z pewnością wywiążą się z powierzonych nam zadań.

    Pozdrawiam

    Patryk Tuliszka
    603 467 934