NOKod 21500/m-c brutto

Od zaraz ogrodnictwo dam pracę w Norwegii bez języka przy kwiatach Hamar

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Hamar
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Dostępna od zaraz praca w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy w szklarni z Hamar przy pielęgnacji oraz zbieraniu kwiatów na czas określony.

Stanowisko: pracownik przy kwiatach

Miejsce pracy: Hamar, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 3-5 miesięcy

Pensja: od 21500 NOK za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na sezon przy kwiatach doniczkowych
  • do obowiązków pracownika będzie należało wykonywanie czynności pielęgnacyjnych – sadzenie, ukorzenianie, podlewanie
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie także sortowanie oraz pakowanie roślin

Wymagania:

  • preferowani do zatrudnienia są kandydaci w wieku od 40 do 50 lat
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie od zaraz
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek przez pracodawcę
  • dobre zarobki
  • płatne zakwaterowanie w samodzielnym pokoju z internetem oraz dostępem do kuchni i łazienki za 250 zł miesięcznie
  • atrakcyjny dodatek wakacyjny

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 4915a121c1542fe3