DKK75 brutto/h

Od zaraz praca Dania bez znajomości języka w ogrodnictwie przy kwiatach Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do maja 2021

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Danii przy kwiatach. Zatrudnienie 2021 w ogrodnictwie na terenie Aarhus bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 75 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się podlewaniem kwiatów, a także przenoszeniem 100 000 kwiatów na stoły oraz umieszczaniem ich w kontenerach;
  • praca odbywa się w wilgotnej oraz chłodnej atmosferze.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy pracy w szklarniach z kwiatami;
  • bez znajomości języka duńskiego, ale z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie prawa jazdy oraz własnego samochodu na wyjazd, gdyż zakwaterowanie oddalone jest od miejsca pracy.

Oferujemy:

  • darmowe zatrudnienie;
  • zakwaterowanie – pokój prawdopodobnie w cenie około 600 DKK na tydzień;
  • legalne zatrudnienie w Danii;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • pomoc oraz konsultacje przed wyjazdem, a także w czasie zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: tm@balticworkforce.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48512949528

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/pracownik-szklarni-kwiatow-na-2-miesiace/

ID ogłoszenia: 1496048dde909356