DKK105 brutto/h

Od zaraz sezonowa praca Dania w leśnictwie bez znajomości języka 2020 Naestved

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Naestved
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 30 czerwca 2020

Dla pracodawcy z Naestved poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie w leśnictwie dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Naestved.

Wynagrodzenie: 105 DKK brutto na godz. + 12,5% na fundusz wakacyjny.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: minimum 3.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało naprawianie ogrodzeń, sadzenie i wycinanie, a także wykonywanie prac leśnych.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku, a także przy obsłudze piły łańcuchowej;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zaletą będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • 7 dni pracy na tydzień po 8 godzin;
  • po 5 tygodniach możliwość zjazdu do domu na tydzień;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 DKK na tydzień w pokoju dwuosobowym (w domu można palić papierosy).

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w leśnictwie mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: pl@balticworkforce.com albo mogą zadzwonić pod numer telefonu: +48 58 622 67 94

Źródło: praca-za-granica.pl

ID ogłoszenia: 6785e20793edf8a1